Lietuvos Valstybės tarnautojų, biudžetinių ir Viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos VII suvažiavimas Vilniuje

2022 m. birželio 17 d. gausus būrys valstybės tarnautojų, biudžetinio sektoriaus  darbuotojų rinkosi į konferencijų centrą Crown Plaza Vilniuje, kur vyko Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos   VII-asis suvažiavimas. Suvažiavime buvo registruoti 93 delegatai iš 44 organizacijų.

Suvažiavimo delegatus pasveikino Vidaus Reikalų ministrė Agnė Bilotaitė,  patarėja Daiva Ulbinaitė, Socialinės apsaugos ministrės patarėjas Tomas Kavaliauskas, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė Roma Žakaitienė, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė, LPSK giminingų šakų pirmininkai – artimiausi kolegos  Loreta Soščekienė, Romas Nemanius, Artūras Černiauskas, Laimutė Kazlauskienė ir Rėgma Rimkuvienė.

Suvažiavimo metu buvo pateikta pirmininkės Irenos Petraitienės LVTPS veiklos ataskaita už ataskaitinį penkerių metų laikotarpį, priimti pakeisti organizacijos įstatai, pirmininke išrinkta Irena Petraitienė. Išrinkti nauji valdybos nariai: Darius Cinaitis – Marijampolės savivaldybės administracijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas, Virginija Gražinienė – Klaipėdos teritorinės muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė, Jonas Katinauskas – Rokiškio rajono valstybės darbuotojų profesinės sąjungos narys, Kristina Krikštaponienė – Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė, Rima Kisielienė – Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkės pavaduotoja, Birutė Melianienė – Vilniaus miesto socialinės paramos centro profesinės sąjungos pirmininkė, Darius Nagelis – Muitinės darbuotojų regioninės profesinės sąjungos pirmininkas, Vidmantas Punelis – Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos darbuotojų profesinės sąjungos narys, Daivaras Radzevičius – Alytaus miesto savivaldybės administracijos profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas, Saulius Švedas –  Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos pirmininkas.

Suvažiavimo dalyviai Lietuvos Respublikos Seimui ir Vyriausybei siunčia dvi svarbias rezoliucijas –  dėl valstybės tarnybos pertvarkos ir dėl 2023 metų Nacionalinės kolektyvinės sutarties.

Suvažiavimas vyko pakilioje aplinkoje. Visų veidai buvo džiugūs, šypsenos malonios ir tikros. O kaip galėtų būti kitaip ? Juk  turėjome galimybę susitikti gyvai po pandemijos.

Tenka tik pasidžiaugti, kad visi dėkojo už  puikų renginį, galimybę susitikti. Emocijos liejosi, kaip iš veikiančio vulkano lava.

UAB,,Kauno autobusai“ darbuotojų profesinės sąjungos atstovės Laimutė Kazlauskienė ir Rėgma Rimkuvienė Laimutė Kazlauskienė ir Rėgma Rimkuvienė pasveikino su perrinkimu pirmininkę Ireną Petraitienę palinkėdami geros kloties atstovaujant Valstybės tarnautojus ir darbuotojus.

Tikime, kad šių emocijų ir energijos  netrūks ateityje visiems LVTPS nariams,  ginant teisėtus savo ir savo kolegų lūkesčius ir interesus.

Puikus mūsų , nuolat augantis  kolektyvas, kitais metais švęsiantis 100 metų įkūrimo jubiliejų!