UŽBAIGĖME VASAROS SEZONĄ ŠVENTOJOJE

Rugpjūčio mėnesį užbaigėme sezoną vasaros metu poilsio namuose ,,Elektronas“.

2023 m. gegužės 12 d. pasirašėme susitarimą su poilsio namais ,,Elektronas“ ir numatėme darbuotojų profesinės sąjungos ir jų šeimos nariams poilsį birželio-rugpjūčio mėnesį poilsio namuose.

Džiaugiuosi, kad 2023 metais pailsėjo poilsio namuose 175 darbuotojai ir jų šeimos nariai. Profsąjungos ir šeimos nariams kompensavome 20% kelialapio kainos, apmokėjimo už patalynę ir pagalvės pabrangusį mokestį.

 Papildomai turėjome apmokėti iš profsąjungos lėšų už profsąjungos narių poilsį 5400 eurų.

Baigiantys poilsio sezonui rugpjūčio 15 d. su poilsio namų Direktore aptarėme kainas 2024 metams. Sutarėme, kad nuo birželio 1 iki 23 dienos kainos liks tokios pačios.

Nuo birželio 23 d. iki rugsėjo 10 d. poliso namų kainos kils nuo 5 iki 10 eurų dėl pakilusios elektros kainos. Sutarėme, kad darbuotojui nuomojant 7 paras ir daugiau bus taikoma nameliui parai 5 eurai nuolaida.

Darbuotojų registraciją pradėsime 2024 m. sausio mėnesį ir užbaigsime balandžio 30 d.  Planuojame išleisti lankstinuką  profsąjungos nariams, kuriame bus paminėtos kainos.

 Bendrovės darbuotojams nuomojant asmeniškai kainos žymiai skirsis dėl sutartų nuomos  kainų su darbuotojų profesine sąjunga.

Naudodamasis proga, noriu padėkoti darbuotojų profesinės sąjungos finansininkei Jurgitai Dulinskienei už pagalba bendraujant su poilsio namais ,,Elektronas“ pervedant lėšas už darbuotojų poilsį.